Nexx Developer ...na Śląsku!

Dom to nie tylko cztery ściany i dach. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych miejsc, do których chce się wracać, które się kocha i z którymi czuje się emocjonalnie związanym. Zacznij razem z nami tworzyć swoją szczęśliwą historię i zamieszkaj w jednym z wyjątkowych, wybranych z niezwykłą pieczołowitością miejsc.

To też nasza historia – budujemy dla Was od ponad 22 lat. Poczynając od pierwszej inwestycji, jaką było Osiedle Południowe w Goczałkowicach realizujemy misję jaką jest autorskie tworzenie dla Was miejsc idealnych do odpoczynku, do codziennego życia, do czerpania z niego radości.
NEXX Developer – living in Silesia – hasło, jakie nam przyświeca jest kwintesencją tego, co nas wyróżnia. Także liczne branżowe nagrody i rekomendacje ekspertów potwierdzają słuszność obranego przez NEXX kierunku.
Przez te wszystkie lata zbudowaliśmy nie tylko wielokrotnie nagradzane osiedla w wyjątkowych lokalizacjach. Jesteśmy także dumni z budowania szczególnych relacji. Pracuje z nami sprawdzony, pełen pasji zespół specjalistów: architektów, inżynierów, kierowników i doradców. Z każdą inwestycją wzbogacamy swoje portfolio doświadczeń, dzięki którym stajemy się coraz lepsi w tym co robimy.

Wiarygodność, solidność, nowoczesność, ambitne projekty, doświadczenie, pasja i serce wkładane w każdy zakątek naszych osiedli – to tylko niektóre z naszych atutów. Najważniejszymi recenzentami naszej pracy są setki rodzin, które nam zaufały decydując się na zamieszkanie w sygnowanych przez nas inwestycjach. Naszym dobrym zwyczajem i praktyką jest traktowanie naszych mieszkańców jak serdecznych sąsiadów i partnerów na lata. Mimo przekazania kluczy nadal służymy im radą i pomocą.
Dziękujemy za zaufanie także naszym przyszłym mieszkańcom. To dzięki Wam możemy projektować kolejne przyjazne do życia miejsca.

Wsłuchując się w potrzeby konsekwentnie projektujemy i budujemy kolejne wyjątkowe na mapie Śląska osiedla. Oferujemy obecnie mieszkania w pięciu miastach, ze szczególnym naciskiem na Gliwice i Mysłowice, gdzie nadal widzimy duże zainteresowanie i potrzebę stawiania nowoczesnych i komfortowych osiedli.

Wierzymy, że właśnie z nami, właśnie tu stworzysz swoje miejsce na ziemi Takie, do którego z radością chce się wracać, pozwalające wygodnie żyć i się rozwijać.

Nasze nagrody

Nagroda III stopnia w konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa

Budowa Roku 2012

II Nagroda w ogólnopolskim Konkursie Ministra Środowiska

Projekt: Przestrzeń

III Nagroda Targów Nieruchomości 'Na swoim' w kategorii

Innowacje Targowe

Nagroda Śląskich Targów Nieruchomości

Developer Roku 2016

I nagroda konkursu 'Inwestycje na Medal' organizowanym przez Dziennik Zachodni w kategorii

Lofty i apartamenty

I nagrody Housemarket Forum Silesia 2017 w kategoriach

Architektura, Zielone Osiedle oraz Inwestycje na Medal

Nagroda I stopnia w konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa

Budowa Roku 2016

III miejsce w konkursie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami w kategorii

Obiekty proekologiczne

Nagorda XII edycji konkursu w kategorii Usługi Deweloperskie

Orzeł Polskiego Budownictwa 2019

Nagroda I stopnia w konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa

Budowa Roku 2018

Umów się na spotkanie

Biuro sprzedaży

ul. Bańgowska (przy Inwestycji Panorama Bańgów)
41-103 Siemianowice Śląskie

kontakt@nexx.pl

Pn. - Czw. | 9:00 - 17:00
Pt. | 8:00 - 16:00

Napisz do nas

0/2047

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail) przez Nexx Developer sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach-Zdroju, ul. Borowinowa 25, 43‑230 Goczałkowice-Zdrój, w celu:

Uzyskania odpowiedzi na skierowane pytanie
Kontaktu oraz korespondencji

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczną na adres nexx@nexx.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w  klauzuli informacyjnej.

©2022 Nexx Developer